O nás / Co pro Vás můžeme udělat?

Krásné, elegantní Svatební šaty, Společenské šaty,  Půjčovna inventáře. Široký výběr, nejlepší ceny v ČR. Salon White Day je ideálním místem, kde najdete ty pravé šaty přesně pro Vás. Šaty, které inspirují a okouzlují.

Každá třetí nevěsta, která navštívila salon White Day, se rozhodne pro naše šaty. Je to jeden z nejlepších výsledků, jakého svatební salon může dosáhnout. A proč si nevěsty vybírají právě White Day?

— Pro udržení vysokého standardu našich služeb a kvalitu šatů vybíráme poplatek ve výší 300,- Kč za hodinovou zkoušku. Tato částka Vám nebude účtována, pokud si u nás šaty rezervujete v den zkoušky — Naši konzultanti jsou připravení pomoct a poradit, mimo jiné Vás také mohou ve všech vybraných modelech vyfotit — Nejlepší poměr ceny a kvality — Široký výběr z modelové řady. Náš salon nabízí mimo klasických svatebních šatů i modely ve stylu boho, mořské pany, empírového střihu, A-siluety a dalších — Samozřejmostí je pestrá nabídka svatebních závojů — Naši klienti oceňují originální, elegatní střihy šatů, vstřícný přístup našich konzultantů a příjemnou atmosféru celého salonu.

Zajistíme, aby pro Vás výběr a zkoušení šatů bylo maximálně pohodlné. V našem salonu nejen úspěšně najdete pravé šaty, ale i příjemně strávíte čas. Čaj, káva a dezert už na Vás čekají na kávovém stolku. U nás jste vždy vítáni. Zavolejte a přijďte si vyzkoušet šaty do salonu White Day! Uložit